Fuzja Logo
0


GUAM

GUAM

W 100% naturalne,czarne błoto mineralne z Morza Martwego o właściwościach pielęgnacyjnych,terapeutycznych,silnie ujędrniających i oczyszczających.Działa przy trądziku,łuszczycy,egzemie,bólach i napięciach mięśni.Minerały przenikają głęboko do warstw skóry, oczyszczają ją i usuwają obumarłe komórki naskórka.

Sposób użycia: Na wybrane partie ciała, nakładamy cienką warstwę błota i pozostawiamy na ok. 15-20minut. W celu wzmocnienia działania, ciało można owinąć folią, uzyskujemy wówczas lepszy efekt wyszczuplający. Następnie spłukujemy błoto ciepłą wodą, dokładnie myjemy naturalnym mydłem lub żelem, wykonujemy na przemian ciepły i zimny prysznic, po czym osuszamy skórę ręcznikiem. Następnie wykonujemy masaż ciała z użyciem olejku, np.  z alg, makadamia czy awokado.Błoto można nakładać na twarz, omijając okolice oczu, ust, otworów nosowych. 

Nie powinno podrażniać. W przypadku osób z wrażliwą skórą zalecamy pierwsze nałożenie błota wykonać na niewielki fragment twarzy.

Uwaga! Pieczenie i zaczerwienienie skóry po użyciu błota są reakcją normalną. W jego składzie znajdzuje sie bowiem sól z Morza Martwego.

INGREDIENTS:Maris Limus(Dead Sea Mud)           

KRAJ POCHODZENIA:IZRAEL            Waga:300g